Ekipa

"Wprowadzanie marzeń w czyn, urzeczywistnianie fantazji... Marzenia są po to, aby wytyczać bieg życia - nie tylko je umilać ..."

barbara_olszewska

Barbara Olszewska, twórca marki SweatLodge/DajSobieWycisk:

“(…) zamieniłam wygodny etat w korporacji na prowadzenie obozów Totalnej Odnowy DajSobieWycisk.

…po kilkunastu latach dającej zawodowe spełnienie pracy w korporacji, zatęskniłam do wyrwania się wygodnej rutyny i popłynięcia “pod prąd” . Potrzebowałam jednak wyraźnego znaku, bodźca, który zmusi mnie do konkretnych zmian. Postanowiłam wybrać się na wakacje, aby mieć więcej czasu na rozmyślania o nowych wyzwaniach. Wyjechałam SAMA na tydzień. Spędziłam go w spa – w błogiej atmosferze nic-nie-robienia i dbania-o-swoją-urodę. TO BYŁO NUDNE!!!! Odpoczęłam? Na pewno. Ale nie otworzyło to żadnych klapek w mojej głowie. W czasie biegania po parku miałam ciekawsze przemyślenia, niż leżąc pod warstwą kremów i błota…

Dla odmiany wybrałam się na obóz aktywnego wypoczynku na Majorkę, gdzie przez tydzień miałam poddawać się reżimowi ruchu i diety oczyszczającej. Przeżyłam ten tydzień, wróciłam odmieniona, uspokojona i szczęśliwa. TO BYŁO TO!

Wprowadziłam formułę radykalnej odnowy fizyczno-psychicznej (BootCamp) na rynek polski. Moje obozy SweatLodge/DajSobieWycisk odbywają się w luksusowych chatach górskich, gdzie ludzie kochający aktywność odnajdują siebie na nowo, odrywają się od zgiełku i codzienności, aby zadbać o ciało poprzez ostry bezkompromisowy trening, i o duszę – wyciszając gonitwę myśli.

Masażystka i współorganizatorka

Anita Jarocka Kobieta wielu talentów. Od ponad 20 lat jestem masażystką i od kilku z radością obserwuję jak bardzo ludzie dojrzeli do troszczenia się o siebie. W technikach, które proponuję ujęło mnie holistyczne spojrzenie na człowieka, na jego potrzeby fizyczne i psychiczne. Na turnusach Daj Sobie wycisk przez wiele lat należę do ekipy masującej. Uwielbiam góry, wiatr we włosach i słonce.

EKIPA

O kameralną grupę uczestników turnusu dba 15-osobowa ekipa! Składają się na nią:

Ratownicy TOPR i przewodnicy

Kuba, Piotr, Staszek, Zdzisław, Andrzej... Są z nami na dobre i na złe... Najlepsi profesjonaliści, którzy kochają ludzi i Góry. W czasie trekkingowych wypraw potrafią wycisnąć z nas poty, ale i pocieszyć, pomóc i zmotywować.

Masażyści

Ania, Anita, Marcin, Iwan, Paulina, Zbyszek, Paweł - przynoszą ukojenie i ujędrnienie naszym mięśniom i duszom. Masażyści z wieloletnim odświadczeniem. Nasi sportowi masażyści pracują w ośrodkach rehabilitacyjnych, szpitalach i znanych ośrodkach sportowych. Masażyści egzotyczni praktykowali za granicą u źródeł technik masażu egzotycznego (lomi lomi, mauri, ajurwedyjski, shiatsu) i prowadzą własne praktyki i ośrodki masażu.

Instruktorzy fitness

m.in. Marta; certyfikowani instruktorzy prowadzący zajęcia w najlepszych klubach fitness, również instruktorzy Zumby. W przeciągu tygodnia z naszych brzuszków zrobią umięśniony kaloryferek :-)

Instruktor tańca (salsa i zumba)

Paweł i Marta -  uczą Salsy i Zumby. Wulkany energii i pomysłów.

Kucharze

Ania, Iza, Jaga, Małgosia - łączą egzotyczne filozofie gotowania (kuchnia wegetariańska, pięciu przemian, ajurweda) ze znanymi kierunkami w dietetyce (nie-łączenie, oczyszczanie organizmu). Przyprawiają wszystko tendencjami kuchni śródziemnomorskiej dostosowując niektóre elementy do naszych warunków klimatycznych.

TERMINY/REZERWACJE  PROGRAM  KONTAKT