Ekipa

"Wprowadzanie marzeń w czyn, urzeczywistnianie fantazji... Marzenia są po to, aby wytyczać bieg życia - nie tylko je umilać ..."

barbara_olszewska

Barbara Olszewska, twórca marki SweatLodge/DajSobieWycisk:

“(…) zamieniłam wygodny etat w korporacji na prowadzenie obozów Totalnej Odnowy DajSobieWycisk.

…po kilkunastu latach dającej zawodowe spełnienie pracy w korporacji, zatęskniłam do wyrwania się wygodnej rutyny i popłynięcia “pod prąd” . Potrzebowałam jednak wyraźnego znaku, bodźca, który zmusi mnie do konkretnych zmian.
Postanowiłam wybrać się na wakacje, aby mieć więcej czasu na rozmyślania o nowych wyzwaniach. Wyjechałam SAMA na tydzień. Spędziłam go w spa – w błogiej atmosferze nic-nie-robienia i dbania-o-swoją-urodę. TO BYŁO NUDNE!!!! Odpoczęłam? Na pewno. Ale nie otworzyło to żadnych klapek w mojej głowie. W czasie biegania po parku miałam ciekawsze przemyślenia, niż leżąc pod warstwą kremów i błota…

Dla odmiany wybrałam się na obóz aktywnego wypoczynku na Majorkę, gdzie przez tydzień miałam poddawać się reżimowi ruchu i diety oczyszczającej. Przeżyłam ten tydzień, wróciłam odmieniona, uspokojona i szczęśliwa. TO BYŁO TO!

Wprowadziłam formułę radykalnej odnowy fizyczno-psychicznej (BootCamp) na rynek polski. Moje obozy SweatLodge/DajSobieWycisk odbywają się w luksusowych chatach górskich, gdzie ludzie kochający aktywność odnajdują siebie na nowo, odrywają się od zgiełku i codzienności, aby zadbać o ciało poprzez ostry bezkompromisowy trening, i o duszę – wyciszając gonitwę myśli.

 

 

 

Instruktorka jogi i współorganizatorka

Ania Kopera - od 6:00 rano serwuje nam serię morderczych rozciągających i wzmacniających nasze mięśnie pozycji... Ania jest doświadczoną instruktorką z wieloletnią praktyką. Potrafi wprowadzić w rygor ćwiczeń jogi nawet sceptyków i osoby, dla których joga jest zupełną nowością. Ania kocha ludzi - ćwiczenia prowadzi z ogromną uwagą i potrafi każdemu przekazać indywidualne uwagi i zalecenia dotyczące ćwiczeń.

Joga jest dla Ani pasją, pracą, stylem życia. Prowadzi zajęcia dynamiczne, energetyzujące – joga vinyasa flow, łączące intensywny, płynny ruch z oddechem, uwzględniające precyzję wykonywanych pozycji, dostosowując poziom do możliwości i potrzeb osób ćwiczących. 

Jako, że Ania jest również trenerką „Komunikacji opartej na Empatii”, istotne są dla niej relacje z ludźmi, zarówno w pracy jogicznej jak i trenerskiej. Współpracując z Daj Sobie Wycisk od początku jego istnienia, prowadzi jogę, współorganizuje turnusy oraz wspiera uczestników w czasie ich tygodniowych zmagań, towarzysząc im również na górskich szlakach.

Ania łączy pracę zawodową z pasjami i rodziną – „prywatnie” jest mamą dwójki synów.  Kocha pracę z ludźmi, ale gdy czasem (!)  potrzebuje odpocząć, wtedy samotnie rusza na tatrzańskie szczyty.

EKIPA

O kameralną grupę uczestników turnusu dba 15-osobowa ekipa! Składają się na nią:

Ratownicy TOPR i przewodnicy

Kuba, Piotr, Staszek, Zdzisław, Andrzej... Są z nami na dobre i na złe... Najlepsi profesjonaliści, którzy kochają ludzi i Góry. W czasie trekkingowych wypraw potrafią wycisnąć z nas poty, ale i pocieszyć, pomóc i zmotywować.

Masażyści

Ania, Anita, Marcin, Iwan, Paulina, Zbyszek, Paweł - przynoszą ukojenie i ujędrnienie naszym mięśniom i duszom. Masażyści z wieloletnim odświadczeniem. Nasi sportowi masażyści pracują w ośrodkach rehabilitacyjnych, szpitalach i znanych ośrodkach sportowych. Masażyści egzotyczni praktykowali za granicą u źródeł technik masażu egzotycznego (lomi lomi, mauri, ajurwedyjski, shiatsu) i prowadzą własne praktyki i ośrodki masażu.

Instruktorzy fitness

m.in. Marta; certyfikowani instruktorzy prowadzący zajęcia w najlepszych klubach fitness, również instruktorzy Zumby. W przeciągu tygodnia z naszych brzuszków zrobią umięśniony kaloryferek :-)

Instruktor tańca (salsa i zumba)

Paweł i Marta -  uczą Salsy i Zumby. Wulkany energii i pomysłów.

Kucharze

Ania, Iza, Jaga, Małgosia - łączą egzotyczne filozofie gotowania (kuchnia wegetariańska, pięciu przemian, ajurweda) ze znanymi kierunkami w dietetyce (nie-łączenie, oczyszczanie organizmu). Przyprawiają wszystko tendencjami kuchni śródziemnomorskiej dostosowując niektóre elementy do naszych warunków klimatycznych.

TERMINY/REZERWACJE  PROGRAM  KONTAKT