Nasze wyjazdy z jogą wpływają korzystnie na ciało i umysł.

Oprócz intensywnych marszów górskich i ćwiczeń na płaski brzuch czekają na Ciebie rozciągające i przywracające sprawność Twoim mięśniom zajęcia "Power Joga", czyli jogi "wysiłkowej" dostosowanej do potrzeb Twojego organizmu poddanemu dużemu wysiłkowi podczas wędrówek górskich.

Joga o wschodzie słońca przed śniadaniem rozciągnie Cię i przygotuje do marszu. Joga o zmierzchu przed kolacją ukoi ból mięśni, który - gwarantujemy - będzie odczuwalny szczególnie podczas pierwszych dni. Zniknie zmęczenie i bolesne napięcie mięśni. Poprawi się działanie narządów wewnętrznych i dotlenienie.

Połączenie ćwiczeń fizycznych, głębokiego oddechu i medytacji wywołuje pozytywne zmiany w organizmie. Umysł uczy się wyciszenia i trudnej sztuki koncentracji.

Power joga to tzw. trening Vinyasa Flow, w czasie którego płynnie przechodzi się od asany do asany. Serce pracuje intensywniej, niż przy innych odmianach jogi, co ułatwia spalanie nadmiaru kalorii, kształtując i rzeźbiąc ramiona, mięśnie brzucha, nóg i pośladków. Nasza joga jest również wzbogacona o techniki automasażu przy użyciu pomocy (kulki do automasażu). To technika, którą z powodzeniem i z przyjemnością uczestnicy po powrocie z turnusów wykorzystują u siebie w domu na codziennie i regularnie.

TERMINY/REZERWACJE  PROGRAM  KONTAKT