Program regeneracyjny

7-dniowy program totalnej odnowy dla kobiet i mężczyzn, Bootcamp, podczas którego wyrzeźbisz swoje ciało i duszę. Na program składa się ruch fizyczny i odciążająca organizm dieta, która oczyści z toksyn Twój organizm. Duża dawka ruchu, dieta, obcowanie z naturą i świetnymi ludźmi poprawią Twój wygląd i stan ducha.

Najaktywniejszy program All-Inclusive, podczas który zyskasz nowe siły witalne, które pozostaną z Tobą na wiele miesięcy po powrocie...
SWEAT LODGE - Daj Sobie wWcisk, wypoć złe emocje i toksyny, spal kalorie i zredukuj tkankę tłuszczową.

SWEAT LODGE - Indianie pozbywali się toksyn i złej energii za pomocą wysokich temperatur przebywając w ogrzanym gorącymi kamieniami namiocie. My to samo zrobimy dając sobie wycisk w górach podczas kondycyjnych marszów trekkingowych, jogi, ćwiczeń typu "płaski brzuch" i masaży. 

Hektolitry wody wypijanej na trasach i w czasie ćwiczeń oraz lekkie, ale odżywcze posiłki pomogą nam przetrwać i wymieść toksyny z organizmu. SPA, o jakim nikomu dotąd się nie śniło.... Tradycyjne Spa to Sanus per Aquam - Zdrowy przez Wodę, nasz program odnowy to Zdrowy przez Pot i Wycisk...

SWEAT LODGE – Daj Sobie Wycisk to prawdziwy wycisk i odnowa biologiczna w wersji de luxe. Nasz program to fitness w wersji max, masaż i joga, które „poskładają” Cię na następny dzień oraz Twoja aktywność na granicy walki ze sobą, która da Ci nadspodziewaną satysfakcję. Nasz program to nie wczasy, to.... przeżycie. To nie zwyczajny turnus odchudzający dla aktywnych. To luksusowy Bootcamp, na którym wyrzeźbisz i ciało, i ducha.

Program odchudzający - oczyszczenie ciała i detoks organizmu

SWEAT LODGE – Daj Sobie Wycisk to program odnowy totalnej dla kobiet i mężczyzn, na który składa się, wysiłek fizyczny, trekkingi kondycyjne, relaks, dieta, detoks, rzeźbienie ciała i masaże. Schudniesz na pewno – przy takiej porcji ruchu i naszej diecie "Detoks+Energia" – jest to nieuniknione . Nade wszystko  -  odzyskasz formę fizyczną i psychiczną, odnajdziesz na nowo siebie i spotkasz świetnych ludzi.

SWEAT LODGE – Daj Sobie Wycisk to przeżycie, którym najlepiej delektować się indywidualnie, z osobą bliską lub z grupą przyjaciół. Indywidualiści, poszukujący, stojący przed decyzjami i wyborami życiowymi, wymagający, znajdą tu warunki sprzyjające przemyśleniom oraz strawę dla ciała i duszy.

SWEAT LODGE – Daj Sobie Wycisk to program dla ludzi, którzy nie boją się odkrycia w sobie nieznanych dotąd pokładów energii i entuzjazmu.

Po tych siedmiu dniach podzielisz swoje życie na „przed” i „po” SWEAT LODGE’U. Twój umysł wyciszy się, ciało stanie się jędrne i elastyczne. Jeśli stoisz przed jakąkolwiek życiową decyzją – z większą łatwością ją podejmiesz, pojawi się wspaniałe uczucie wiary we własne możliwości – życiowe, duchowe i fizyczne.

TYDZIEŃ WYRZECZEŃ w wersji de luxe ZMIANA NA CAŁE ŻYCIE.

TERMINY/REZERWACJE KONTAKT