Trekking w Górach

Codziennie zmotywujemy Cię do 6-7 godz. trekkingu po pięknych szlakach górskich. Góry uczynimy naszą "siłownią" - intensywny marsz pod górę, a potem w dół szlaku w miarę równym tempie to wysiłek o wiele bardziej ekscytujący, niż zajęcia na siłowni. Popracują mięśnie, o istnieniu których nie mieliście pojęcia!...

Popraw kondycję na wczasach odchudzających w górach

Góry sprawią, że prawie bezboleśnie przetrwasz taką dawkę ruchu. Piękne widoki, powietrze i lunch na szlaku wynagrodzą Ci wysiłek. Pierwsze dwa dni będą trudne – być może zechcesz nawet zrezygnować – zatęsknisz za tradycyjnym Spa - ale warto przetrzymać kryzys. Trzeciego dnia odnajdziesz w sobie nieznane dotąd siły. Nasze trekkingi są zaplanowane tak, aby zarówno wytrawni "biegacze", jak i osoby bez kondycji poradzili sobie. Dzielimy się na dwie grupy, chodzące w innym tempie i innymi trasami. Często po 2-3 dniach osoby z grupy "wolniejszej" przechodzą do "szybszej".

U nas kondycję poprawisz skutecznie! W miesiącach zimowych chodzić po szlakach pomagają nam skitury lub biegówki (zapraszamy również osoby absolutnie początkujące!). Sprzęt zapewniamy. Potężna dawka ruchu i zmiana zwyczajów żywieniowych, które Ci zaserwujemy przyśpieszą Twój metabolizm, wyrzeźbią sylwetkę, oczyszczą organizm i umysł.

Pomoże CI intensywny trekking, diety odchudzające i joga

Niewiarygodne? Przeżyj to, a zobaczysz, że możliwe. I to dla każdego. Osoba aktywna pokona bariery swoich możliwości. Osoba lubiąca wyspać się i poleniuchować – trzeciego dnia programu przestawi się na nowe tory, bo zacznie dostrzegać i odczuwać efekty swojego wysiłku. Każdy doceni efekty aktywnego wypoczynku już po pierwszych dniach intensywnego trekkingu, ćwiczeń rzeźbiących ciało, jogi, tańca i diety detoks.

W góry codziennie wyruszamy z naszej pięknej chaty górskiej. Pokoje w willi są do indywidualnego wykorzystania lub wspólne dla par lub przyjaciół. Pokoje/apartamenty 2- i 3-osobowe można również rezerwować jako pojedyncza osoba i dzielić je z innym uczestnikiem/ką.  

Górskie turnusy regenerujące w luksusowych warunkach

Na 7 dni poprosimy Cię o nie-używanie telefonu komórkowego w obecności innych uczestników. Nie będzie presji goniącego Cię czasu. Nasi uczestnicy to osoby od 20 do 100 lat, kobiety, mężczyźni, single, pary, osoby pojedyncze, które pragną zregenerować się przez aktywność fizyczną w mega dawkach serwowaną w super luksusowych warunkach. Trekking po pięknych szlakach w połączeniu z ćwiczeniami rzeźbiącymi, jogą i dietą to istne SPA dla ducha i ciała i niezapomniane przeżycie.

TERMINY/REZERWACJE  PROGRAM  KONTAKT