Dla kogo jest ten obóz?

To unikalny holistyczny program aktywnej odnowy ciała i duszy. Naszemu programowi ”poddają się” zarówno amatorzy aktywnego stylu życia, jak i osoby chcące wreszcie wyrwać się “zza biurka” i zerwać z siedzącym trybem życia. To kobiety i mężczyźni, dojrzali i młodzi, którzy pragną czegoś więcej!

Poszukujący, tęskniący za zmianą, zdeterminowani, otwarci na piękno, ciekawi świata, chętni przełamywać własne ograniczenia, podróżować w głąb siebie... Przyjeżdżają, aby w luksusowych warunkach, umożliwiających odosobnienie i kontemplację, trenować swe ciało i regenerować się psychicznie, poczuć spełnienie i radość. DajSobieWycisk/SweatLodge to program dla tęskniących za pięknem duszy, natury i chcących oddać się rozkosznemu “reżimowi” naszego programu. Niektórzy nie ukrywają, że pragną wręcz zmusić się do tego – bez możliwości wymówek. I to nie tylko w imię smukłego ciała i świetnego wyglądu. Oni wiedzą - lub dowiadują się u nas - że prawdziwe piękno  ma swoje źródło w duszy i że ten program, jak żaden inny, poprzez podróż w głąb siebie i wysiłek fizyczny, pomaga odnaleźć równowagę i szczęście. 

Czy turnusy odchudzające na naszym bootcampie są dla Ciebie?

Tygodniowy pobyt na naszym Bootcampie z pewnością może pomóc również tym, którzy nie są systematyczni, od dawna marzą o zgrabniejszej sylwetce, podejmują co miesiąc postanowienia „wezmę się za siebie!” i wciąż nie znajdują czasu lub ćwiczą „napadowo”, czyli nieregularnie lub nieprawidłowo. Na obozie naszym turnusie takie wymówki nie będą miały racji bytu. KILKUNASTOOSOBOWA ekipa DajSobieWycisk dopilnuje każdego :-).

Wszyscy - pomimo obaw! - dają radę, bo aktywność fizyczna na naszym programie jest bardzo zróżnicowana i mądrze dawkowana. Podczas codziennych trekkingów kondycyjnychy dzielimy naszych uczestników na grupy, żeby KAŻDEMU umożliwić dawanie z siebie swojego maksimum. Motywacja zapewniona jest przez zdeterminowaną grupę uczestników i bezlitosną ekipę przewodników, joginów, instruktorów fitness, masażystów, kucharzy i prowadzących!

Bardzo wielu uczestników przyjeżdża po prostu schudnąć... Tymczasem tydzień z programem DajSobieWycisk okazuje się czymś więcej.

Odkrywają: Wyzwolenie od codzienności i rutyny...
Radykalną zmianę, o której od dawna marzyli...
Kompletny reset psychiczny...
Powrót do wymarzonej wagi, figury i kondycji...
Przebudzenie pasji i marzeń...
Powrót do aktywności...
Wyższy poziom aktywności i kondycji...
Nowy etap w życiu...
Siebie... na nowo! ...

Obóz odchudzający i poprawiający kondycję

Poddaj się naszemu radykalnemu programowi przez 1 tydzień. Ci, którzy chcą schudnąć, tracą z nami kilogramy, centymetry w talii i wzmacniają mięśnie; uczestnicy bez nadwagi rzeźbią ciało i poprawiają kondycję. Wszyscy odzyskują energię życiową, siłę, zdrowsze ciało, spokój ducha, radość, przyjemność i motywację... Kompletny “reset” psychiczny to najczęściej spotykany i często zaskakujący efekt tygodnia z DajSobieWycisk.

TERMINY/REZERWACJE  PROGRAM  KONTAKT