Masaże

Codziennie godzinna porcja masażu przynoszącego ulgę zmęczonym mięśniom i Twojej duszy. Umysł się wyciszy, pojawi się uczucie relaksu, spokoju i odprężenia. To jedyny typowy dla tradycyjnego SPA punkt programu...

Masaż może być całościowy lub skoncentrowany na obszarach szczególnie wymagających rozluźnienia. Doświadczysz różnych rodzajow masaży: od sportowego, poprzez rozmaite techniki egzotyczne, relaksacyjne, po refleksologię stóp i aromaterapię.

masaż na wczasach odchudzających

Masaż to nie tylko przyjemny i odprężający zabieg... W procesie regeneracji, odnowy biologicznej i detoksu odgrywa ważną rolę: pobudza układ limfatyczny, przyczyniając się do zmniejszenia ilości płynów zatrzymywanych w organizmie i usuwania toksyn; pobudza naturalny układ odpornościowy, zmniejsza napięcia, rozluźnia sztywne i twarde mięśnie; podnosi poziom energii, wpływa kojąco na umysł. 

 

Masaże egzotyczne i sportowe serwujemy naszym uczestnikom każdego dnia po całym dniu trekkingu i treningów na turnusach w Tatrach, Beskidach i Bieszczadach

 

W programie deLuxe również joga wzbogacona o techniki automasażu.

Na turnusach w Bieszczadach i Beskidach/GOLD nasi uczestnicy doświadczą masażu podczas jogi wzbogaconej o techniki bardzo skutecznego automasażu przy użyciu kulek lub wałków. Tzw. joga powięziowa dotrze do wszystkich zakwasów i mięśni, o istnieniu których dawno zapomnieliśmy. Będzie przyjemnie boleć, ale to nasi uczestnicy lubią najbardziej :-)!

TERMINY/REZERWACJE  PROGRAM  KONTAKT MASAŻE EGZOTYCZNE  MASAŻE KLASYCZNE