Co zrobiła Angelina Jolie dla roli w “Tomb Rider”?

"(...) Co zrobiła Angelina Jolie, gdy dostała propozycję zagrania w filmie "Tomb Rider"? (...) na kilka tygodni zaszyła się w ascetycznym spa na pustyni Hot Springs. Jadła tylko wegetariańskie dania, godzinami ćwiczyła jogę, biegała i trenowała sztuki walki (...)".

Fragment artykułu o programie SweatLodge/DajSobieWycisk – magazyn "Elle" kwiecień 2008

Gwiazdy Hollywood mają swoje ulubione miejsca, do których wyjeżdżają, aby poprawić swoją fromę i wygląd, poddając się ostrym i bezlitosnym treningom trwającym po kilknaście godzin dziennie. Teraz w naszych polskich Tatrach jest takie miejsce. I nazywa się ... SweatLodge/ DajSobieWycisk

To program odnowy (dla kobiet i mężczyzn, wiek: od 20 do 100 lat :-), podczas którego zmotywujemy Was do CODZIENNEJ, BEZKOMPROMISOWEJ aktywności fizycznej od świtu (dosłownie!) do nocy, przez 7 dni, i sprawimy, że to POKOCHASZ.

Przez pierwsze dwa-trzy dni uczestnicy odczuwają znaczne zmęczenie i ból mięśni, a Ci przyzwyczajeni do przejadania się – lekki głód. Potem kryzys mija i - wraz z redukcją apetytu na podjadanie między posiłkami (na co i tak nie pozwalamy :-) – rośnie APETYT NA ŻYCIE i nowe wyzwania.

SweatLodge - wycisk w wersji de luxe

Ten typ odnowy: szybki, radykalny i skuteczny, jest bardzo popularny na świecie, również wśród gwiazd Hollywood, gdyż stanowi unikalne połączenie: ostrego wycisku fizycznego z duchową kontemplacją. Takie programy pozwalają w krótkim czasie odzyskać formę, poprawić figurę i odnaleźć równowagę psychiczną i spokój. Dodatkowo, dają napęd na kontynuację dobrych nawyków przez wiele miesięcy po zakończeniu programu.

Podczas programu DajSobieWycisk rozpieszczamy naszych uczestników luksusowaymi warunkami (piękna lokalizacja, własne luksusowe pokoje), pysznymi (acz bezkompromisowo dzielonymi na właściwe porcje :-) posiłkami, nastrojem sprzyjającym wyciszeniu i oderwaniu się od codzienności. Nie mamy jednak litości w zakresie słodkiego reżimu, który narzucamy bezkompromisowo. I to właśnie nasi uczestnicy KOCHAJĄ najbardziej…
POWER JOGA - WYCISK w GÓRACH - MASAŻ - wycisk na PŁASKI BRZUCH – POWER JOGA to nasza codzienna kombinacja, która sprawi, że wyjedziesz do domu czując się jak po kilkutygodniowych wakacjach… Wszystkie zajęcia dla kobiet
i mężczyzn, wszystkie obowiązkowe, wszystkie ... dające wycisk, po dwóch
dniach ... uzależniające!

SKĄD NAZWA SWEATLODGE/DAJ SOBIE WYCISK?
Nazwa Sweat Lodge (z ang. sweat – pot, lodge - wigwam) inspirowana jest indiańską metodą usuwania z ciała i umysłu toksyn oraz negatywnej energii. Nasza wersja oczyszczania duszy i ciała przybrała formę siedmiodniowego programu odnowy, podczas którego wypocimy toksyny i wyćwiczymy ciało podczas ostrego treningu.

SWEAT LODGE ... zostaw przed bramą naszej chaty swoje troski, pośpiech, komórkę i laptopa - poddaj się rozkosznemu reżimowi, ogromnej dawce ruchu, a nade wszystko skorzystaj z możliwości obcowania z własną duszą i marzeniami ... DAJ SOBIE WYCISK !

PRZYGOTUJ SIĘ NA ...

... bezlitosny wycisk – 10 godzin dziennie zróżnicowanej aktywności fizycznej (aerobowe kondycyjne wędrówki po szlakach górskich, ćwiczenia kształtujące mięśnie brzucha, power joga), masaże oraz dieta oczyszczająca organizm.

... 7 dni wycisku => pierwsze trzy będą „nieznośne” => każdy kolejny dzień stopniowo odsłoni sens i skuteczność naszego programu odnowy.

BĘDZIE ...

... luksusowo i pięknie, ale na pewno NIE BĘDZIE ŁATWO. Rygor narzucany jest dyskretnie, prawie niepostrzeżenie, ale BEZLITOŚNIE i BEZKOMPROMISOWO. Tempo i różnorodność są tak duże, że grupa zupełnie nieznanych sobie osób zgrywa się ze sobą błyskawicznie.

WYOBRAŹ SOBIE ...

... piękną luksusową odosobnioną góralską chatę, światło świec o świcie i zmierzchu, kojącą muzykę, tlące się drewno w kominku, przytulne pokoje... Najpiękniejsze szlaki górskie... 12-osobowa grupa uczestników – ludzi zdeterminowanych, aby „dać sobie wycisk” i na nowo odnaleźć w sobie pokłady radości i wewnętrznego spokoju...

PO TURNUSIE ...

... nowe spojrzenie na życie, wiosna w sercu, lifting ciała i duszy, powrót do marzeń i determinacja do ich spełniania, nowa energia, chęć do pozytywnych zmian... Odnowa SweatLodge przekonuje, że wędrówka w góry może być podróżą w głąb siebie, a aktywność fizyczna w dużych dawkach może pomóc w odzyskaniu harmonii.