Newsletter 2017

DajSobieWycisk – Nowe Życie w 7 dni! 

Totalnie Nowy Wymiar Odnowy... Szybki, radykalny i skuteczny i unikalny – poprzez połączenie ostrego wycisku fizycznego z duchową kontemplacją. Pozwala w krótkim czasie odzyskać formę, poprawić figurę i odnaleźć równowagę psychiczną i spokój. Dodatkowo, daje motywację do kontynuowania dobrych nawyków przez wiele miesięcy po zakończeniu programu. 

Podczas programu DajSobieWycisk rozpieszczamy naszych uczestników luksusowymi warunkami (piękna lokalizacja, luksusowe pokoje), pysznymi (acz bezkompromisowo dzielonymi na właściwe porcje :-) posiłkami, nastrojem sprzyjającym wyciszeniu i oderwaniu się od codzienności. Nie mamy jednak litości w zakresie słodkiego reżimu, który narzucamy bezkompromisowo. I to właśnie nasi uczestnicy KOCHAJĄ najbardziej…


POWER JOGA - WYCISK w GÓRACH - MASAŻE - wycisk na PŁASKI BRZUCH –RELAKSACJA - DIETA DETOKS+ENERGIA to nasza codzienna kombinacja, która sprawi, że wyjedziesz do domu czując się jak po kilkutygodniowych wakacjach… Wszystkie zajęcia dla kobiet i mężczyzn, wszystkie obowiązkowe, wszystkie ... dające wycisk, a po dwóch dniach .... uzależniające!

 

SWEAT LODGE ... zostaw przed bramą naszej chaty swoje troski, pośpiech, komórkę i laptopa - poddaj się rozkosznemu reżimowi, ogromnej dawce ruchu, a nade wszystko skorzystaj z możliwości obcowania z własną duszą i marzeniami ... DAJ SOBIE WYCISK!


PRZYGOTUJ SIĘ NA ...

.... bezlitosny wycisk – 12 godzin dziennie zróżnicowanej aktywności fizycznej (aerobowe kondycyjne wędrówki po szlakach górskich, ćwiczenia kształtujące mięśnie brzucha, power joga), masaże oraz dieta oczyszczająca organizm.

 .... 7 dni wycisku – pierwsze trzy będą przełomowe – każdy kolejny dzień stopniowo będzie odsłaniał sens i skuteczność naszego programu odnowy.

 

BĘDZIE ...

.... luksusowo i pięknie, ale na pewno NIE BĘDZIE ŁATWO. Rygor narzucany jest dyskretnie,  prawie niepostrzeżenie, ale BEZLITOŚNIE i BEZKOMPROMISOWO. Tempo i różnorodność są tak duże, że grupa zupełnie nieznanych sobie osób integruje się ze sobą błyskawicznie. Osoby poszukujące spokoju i kontemplacji mają warunki do tego, gdyż grupy są kameralne, a luksusowa chata górska przeznaczona jest na wyłączność dla naszej grupy. Do dyspozycji są pokoje i apartamenty: 1- lub 2-osobowe (Tatry/Zakopane) i 1-, 2- i 3-osobowe (Beskid Żywiecki).

 

WYOBRAŹ SOBIE ....

.... piękną luksusową odosobnioną górską willę, światło świec o świcie i zmierzchu, kojącą muzykę, tlące się drewno w kominku, przytulne pokoje... Najpiękniejsze szlaki górskie... Kameralna grupa uczestników – ludzi zdeterminowanych, aby „dać sobie wycisk” i na nowo odnaleźć w sobie pokłady radości i wewnętrznego spokoju...

 

PO TURNUSIE ...

.... nowe spojrzenie na życie, wiosna w sercu, lifting ciała i duszy, powrót do marzeń i determinacja do ich spełniania, nowa energia, chęć do pozytywnych zmian... Odnowa SweatLodge przekonuje, że wędrówka w góry może być podróżą w głąb siebie, a aktywność fizyczna w dużych dawkach może pomóc w odzyskaniu harmonii.

 

Turnusy wiosna/lato/jesień 2017

SweatLodge deLUXE* Tatry (Zakopane):

  • 18 czerwca - 24 czerwca 2017
  • 25 czerwca - 1 lipca 2017
  • 1 - 7 października 2017
  • 8 - 14 października 2017

 SweatLodge BASIC* Beskidy:

  • 30 kwietnia - 6 maja 2017
  • 23 - 29 lipca 2017
  • 30 lipca – 5 sierpnia 2017

NASZE TURNUSY SĄ ALL-INCLUSIVE; CENA ZAWIERA: WSZYSTKO (WŁASNY POKÓJ z łazienką lub miejsce w pokoju 2- lub 3-osobowym z łazienką, PEŁNE WYŻYWIENIE: ŚNIADANIA, PRZEKĄSKI, OBIADY, KOLACJE, NAPOJE, JOGA, KONDYCYJNE WYPRAWY W GÓRY, ĆWICZENIA na płaski brzuch, MASAŻE). Zajęcia i zabiegi to program od świtu do wieczora, non-stop :-)

*SweatLodge de LUXE Zakopane - luksusowa willa w Zakopanem, pokoje 1-osobowe lub 2-osobowe, joga/power joga 2x dziennie, masaże klasyczne i egzotyczne, dieta wegetariańska "detox+energia", Total Detox Day, treningi na płaski brzuch, kondycyjne trekkingi po szlakach Tatr, podstawy wspinaczki z pełnym zabezpieczeniem lub spływ pontonami po Dunajcu, zajęcia relaksacyjne i/lub taneczne.
** SweatLodge BASIC Beskidy – klimatyczna willa w Beskidzie Żywieckim, pokoje 1, 2 lub 3-osobowe,  joga/stretching 2xdziennie, dieta wegetariańska “detox+energia”, treningi na płaski brzuch, kondycyjne trekkingi po szlakach Beskidów.

Ceny dla grup i pobytów 2-tygodniowych ustalane indywidualnie na zapytanie. Dojazd własny.

Rezerwacje przyjmujemy drogą mailową, telefoniczną lub przez formularz na stronie www.dajsobiewycisk.pl . Przy rezerwacji prosimy o wskazanie preferowanego turnusu i podanie numeru telefonu.

Z każdym uczestnikiem skontaktujemy się indywidualnie w celu potwierdzenia miejsca i możliwości rezerwacji. Kandydatom przesyłamy listę pakunkową i wszelkie wskazówki, jak przygotować się do wyzwania SweatLodge...

Zapraszamy 

Barbara Olszewska – 505 40 10 12 - pod tym numerem telefonu wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, odpowiemy na wszystkie pytania

[email protected]

www.dajsobiewycisk.pl

https://www.facebook.com/DajSobieWycisk