DajSobieWycisk w słońcu Lanzarote – marzec 2022!

19 - 27 marca 2022

Bezpośrednie loty z Warszawy lub Katowic i promocyjna cena od 1400 eur /osoba/turnus: zakwaterowanie, dieta, program Trekkingi, Joga, Masaże, Pilates, Dieta Detoks+Energia


Cena turnusu All-Inclusive na miejscu (bez dolotu): willa z basenem, pełna dieta, napoje, kardiotrekkingi, joga, masaże.
W terminie turnusu są dostępne bezpośrednie loty na Lanzarote z WARSZAWY lub KATOWIC (czartery ITAKA lub TUI). Na życzenie zarezerwujemy czarter w Państwa imieniu i prześlemy link do dokonania płatności bezpośrednio do przewoźnika.

SWEAT LODGE – DAJSOBIEWYCISK na LANZAROTE


Wyspa Lanzarote to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Natura jest tu wszechobecna, zachwyca, sprzyja kontemplacji, daje ukojenie oczom i duszy.

Niezapomniane widoki i i magiczna atmosferę: księżycowy krajobraz, piękne, dostojne i tajemnicze wulkany, ocean, klimat, czyste powietrze, zachody i wschody słońca, jak ze snów...

Unikalne szlaki górskie, plaże, ocean i ciepły łagodny klimat to warunki do walki o kondycję i figurę wprost wymarzone.

Pokochasz zarówno nasze dni „kardio”, po których będziesz marzyć jedynie o ochłodzeniu się w basenie, jak i dni „zen”, podczas których można będzie odprężyć się po masażu i spacerować w szlafroku ze szklanką koktajlu z papai i mango. W końcu to przecież Twoje wakacje!
Porzuć WSZYSTKO na jeden tydzień, przyleć na Lanzarote i oddaj się w ręce ekipy, aby odzyskać energię, zdrowsze ciało, spokój ducha i radość życia podczas unikalnego programu, który łączy intensywną aktywność fizyczną z luksusowymi warunkami do wyciszenia i kontemplacji…

PROGRAM ALL-INCLUSIVE

Zamieszkasz w luksusowej, ale kameralnej willi kanaryjskiej z basenem i strefami relaksu.
Zmotywujemy Cię do aktywności, których nie uprawiasz na co dzień. Będziemy rozpieszczać Ciebie i Twoje zmysły terapiami i przepyszną dietą Detoks+Energia. Przyleć do nas w pojedynkę lub z osobą towarzyszącą. Spotkasz wspaniałych ludzi, ale jednocześnie znajdziesz warunki do wyciszenia się i wędrówki w głąb siebie, delektując widokami, słońcem i momentami ciszy.
Lista Pakunkowa podpowie Ci, co ze sobą zabrać, wskazówki dojazdowe – jak trafić do naszej oazy wyciszenia…. Zapomnij o wszystkim, nie oglądaj się, wyłącz komórkę i laptopa. Uwierz, że możesz "odłączyć się" na 7 dni! Zatrzymaj się, a zobaczysz, że dogonisz swą duszę…
Kondycyjne trekkingi po najpiękniejszych szlakach wśród wulkanów Lanzarote z widokiem na ocean, joga i treningi zarówno na macie, jak i na oceanie (Stand-up-Paddle), masaże oraz dieta Detoks+Energia to nasza radykalna i skuteczna metoda na odzyskanie sił witalnych i zrzucenie kilogramów.
„Wierzymy, że prawdziwa odnowa to podróż w głąb siebie, w poszukiwaniu harmonii duszy i ciała.

U nas spokój i wycisk, luksus i kameralność, wysiłek i ukojenie, adrenalina i wewnętrzne wyciszenie idą w parze…”

Pozdrawiam,
Barbara Olszewska
tel.: +48 505 40 10 12

DajSobieWycisk/SweatLodge
www.DajSobieWycisk.pl

www.SweatLodgeLanzarote.com