Joga w Tatrach – wczasy w górach, których długo nie zapomnisz

joga w górach na łonie natury

 

Jeśli turnus z jogą, to tylko w Tatrach. To połączenie aktywnego wypoczynku, ze zdrową dietą, wielogodzinnym pobytem na świeżym powietrzu oraz możliwością chłonięcia niesamowitych widoków. Zapraszamy na wczasy odchudzające z jogą w najwyższych polskich górach!

Jeśli turnusy odchudzające kojarzą ci się wyłącznie z wylewaniem siódmych potów na siłowni i restrykcyjną dietą, to pora byś zainteresował się wakacjami z jogą w Tatrach. Ośmiodniowy obóz w pięknych polskich górach to okazja do aktywnego wypoczynku, który uzdrowi nie tylko ciało, lecz także duszę.

Ekscytujące doświadczenia podczas wakacji w Tatrach

Uczestnicy turnusu będą mogli dokładnie poznać Zakopane, nie raz przejdą się po Krupówkach i zapoznają się ze wszystkimi atrakcjami tego tętniącego życiem miejsca. W planie są tak ekscytujące doświadczenia, jak rafting na Dunajcu, czyli spływ pontonem najbardziej atrakcyjnym odcinkiem rzeki oraz czasowa wspinaczka na Nosal, z którego skalistego szczytu rozciąga się niezapomniany widok.

Joga wśród najpiękniejszych polskich gór

Każdy dzień turnusu w Tatrach rozpocznie i zakończy się sesją jogi, która pomoże rozciągnąć ciało oraz przećwiczyć oddech przed wędrówką po górach, a także rogrzeje i pomoże się zrelaksować po trudach wspinaczki

Zaplanowane zostały wyprawy w najpiękniejsze miejsca Tatr, m.in. Staw Gąsienicowy, czyli przepiękne jezioro polodowcowe znajdujące się na prawie 1625 m npm. czy Dolinę Chochołowską, największą i najdłuższą dolinę w naszym kraju.

Uczestnicy dotrą do popularnego schroniska Murowaniec, zobaczą z bliska Wielką Krokiew, na której tyle razy triumfowali nasi najlepsi skoczkowie narciarscy, Adam Małysz i Kamil Stoch czy wodospad Siklawice, znajdujący się pod północną ścianą Giewontu.

Specjalna dieta dla uczestników turnusu w górach

Choć to wczasy ochudzające, by mieć siłę na górskie wędrówki oraz codzienne sesje jogi, uczestnicy będą żywili się specjalnymi, świeżymi i najwyższej jakości produktami. Po ośmiu dniach specjalnej diety, połączonej z aktywnym wypoczynkiem na świeżym, górskim powietrzu oraz regularnych sesjach jogi, każdego czekają miłe dla oka efekty w postaci spadku wagi.

JOGA W GÓRACH NA TLE ZACHODZĄCEGO SŁOŃCA

Turnus Tatry lub Bieszczady
**GOLD**
  • All Inclusive: zajęcia od rana do wieczora, zakwaterowanie, posiłki, przekąski, napoje, treningi; patrz: szczegóły poniżej!
  • klimatyczna i komfortowa wille pięknie położone w Bieszczadach lub Tatrach/Zakopane; 1,2,3-os. pokoje z łazienkami
  • sauna, jacuzzi (Zakopane)
  • codzienne kondycyjne trekkingi szlakami Bieszczad (biegówki!) lub Tatr (NOWE trasy!)
  • joga/pilates x 1 dziennie
  • Core Stability/płaski brzuch z el. automasażu
  • masaże sportowe i egzotyczne
  • dieta detoks+energia