Najaktywniejszy Program

NAJAKTYWNIEJSZY PROGRAM ODNOWY W GÓRACH ZMIENIA SIĘ
W JESZCZE AKTYWNIEJSZY I JESZCZE PIĘKNIEJSZY!

NOWE LOKALIZACJE I WILLE, NOWE TRASY TREKKINGOWE,
KOMPLEKSOWY PROGRAM TRENINGÓW.
ODKRYJ SWEATLODGE I SIEBIE NA NOWO!

WYJEDŹ Z NAMI NA TURNUSY ODCHUDZAJĄCE

NOWE SUPER TRASY TREKKINGOWE

Trekkingi to największe wyzwanie naszego codziennego programu. W tym roku zobaczymy Tatry i Beskidy od jeszcze piękniejszej strony – na nowych super trasach. Niektóre będą dłuższe, ale będzie warto! Nasi przewodnicy zmotywują tak, że każdy poczuje moc!

NOWE LOKALIZACJE

Piękne, nowe (!), luksusowe i nastrojowe wille, na wyłączność dla naszych kameralnych grup uczestników, w otoczeniu natury, z widokami na Tatry i Beskidy, z przestrzenią do relaksu, ćwiczeń, masaży i delektowania się posiłkami.

BĘDZIE
GORĄCO!

Do 14-tu godzin dziennie Mega Wycisku podczas jogi dynamicznej, trekkingów i treningów na płaski brzuch. W Tatrach NOWOŚĆ: HIIT, rowerki/cycling, mini trampoliny Jumping Frog, elementy wspinaczki z zabezpieczeniem.

SWEATLODGE JOGA

Nasza joga jest dla każdego. Nasza instruktorka spowoduje, że początkujący pokochają jogę, a praktykujących jogę przeniesie w inny wymiar zaawansowania. Całej grupie joga (w tym sezonie z elementami automasażu!) przyniesie ukojenie i energię.

ROZKOSZNIE

Bo masaże przeniosą Cię w inny świat. Na turnusach deLuxe masaże egzotyczne i sportowe, n a turnusach Basic – sportowe. Po codziennych trekkingach i treningach z rozkoszą poddasz się relaksowi, a sen Cię zregeneruje przed kolejnym dniem wyzwań.

NAJZDROWIEJ!

Bo z dietą, którą można kontynuować na codzień po turnusie (Detoks+Energia, bez glutenu, niskie IG, dieta śródziemnomorska z wykorzystaniem naszych sezonowych najwartościowszych warzyw!

PRZEŁOMOWO

Bo takiego programu nie znajdziesz nigdzie! Od świtu do wieczora, non-stop, mega wycisk i relaks, dieta i masaże… Program jest skomponowany tak, aby KAŻDY dał radę i przekraczał swoje granice! Twój metabolizm przyśpieszy, dusza zregeneruje, a sylwetka wysmukli.

ALL- INCLUSIVE

Po przyjeździe nie musisz o NICZYM myśleć: nie ominie Cię ani jeden punkt kompleksowego programu: dieta, treningi, trekkingi, joga, masaże, posiłki, przekąski, napoje, transport, opieka przewodników, trenerów, masażystów… Uwierz w siebie i DajSobieWycisk!

WCZASY ODCHUDZAJĄCE WIOSNA - LATO - JESIEŃ 2017...

18 – 24 czerwca – deLuxe/Tatry

25 czerwca – 1 lipca – deLuxe/Tatry

30 kwietnia – 6 maja – Beskidy
(MAJÓWKA!)
23 – 29 lipca – Beskidy

1 – 7 października – deLuxe/Tatry

8 – 14 października – deLuxe/Tatry

30 lipca – 5 sierpnia – Beskidy