DajSobieWycisk w BIESZCZADACH – październik 2021 – ostatnie wolne miejsca

bieszczady jesienią

Zbliża się koniec sezonu urlopowego, a Ty wciąż marzysz o wakacjach, regeneracji organizmu, zrzuceniu zbędnych kilogramów?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: to ostatni dzwonek, aby jeszcze tego lata wyrzeźbić sylwetkę i nabrać świetnej formy przed zimą!

Jak tego dokonamy?

Po pierwsze, codzienna dawka ruchu. Sweat Lodge to intensywny trening w górach w stylu BootCamp, który wyciśnie z Ciebie nie tylko siódme poty, ale i ostatni gram tłuszczu! Już na drugi dzień gwarantujemy zakwasy, ból  łydek, mięśni brzucha i zadziwienie, że w ogóle dajesz radę…

Po drugie,

odciążająca dieta. Odpowiednio zbilansowane lekkostrawne posiłki zapewnią Ci energię podczas górskich wycieczek oraz oczyszczą organizm z toksyn.

Po trzecie, 

ćwiczenia relaksacyjne. Codzienne zajęcia jogi, technik oddychania i masaże pozwolą Ci zregenerować ciało i umysł po intensywnym wysiłku.

Po czwarte,

obcowanie z naturą i świetnymi ludźmi poprawią Twój wygląd  i naładują Cię pozytywną energią przed zimowymi miesiącami.

Dając Sobie Wycisk na ostatnich w tym roku turnusach w Bieszczadach wypocisz złe emocje i toksyny, przeżyjesz przygodę swojego życia.

DajSobieWycisk to program odchudzająco-regeneracyjny inny, niż wszystkie! Odnowa duchowa, ale bez kompromisów w zakresie wycisku. Tydzień codziennej walki ze słabą kondycją, ograniczeniami, wegetariańska dieta Detoks+Energia, masaże… Z dnia na dzień czujesz się silniejszy, umysł się rozjaśnia, odczuwasz coraz większą więź z naturą, organizm zaczyna się odwdzięczać za Twój wysiłek i pot. Pod koniec tygodnia nie poznajesz siebie – wyglądasz i czujesz się jak po 3-tygodniowym wypoczynku! Jak po liftingu ciała i duszy!

BIESZCZADY... Tu znajdziesz wyciszenie wewnętrzne, zbliżysz się do natury, poczujesz uzdrawiający dotyk masażu, wzmocnisz ciało i obudzisz zmysły…

Najbliższe turnusy z ostatnimi wolnymi miejscami jesienią to:

3 - 9 padziernika 2021

10 - 16 października 2021

Zapraszamy!

Barbara Olszewska
kom.: +48 505 401 012 

Pod tym numerem telefonu odpowiemy na wszystkie pytania!
Mail: [email protected]
www.dajsobiewycisk.pl